REFESRANSLAR

FikirIerinizden ve değer yargıIarınızdan fedakarIık etmeyin. Etmeyin ki önce aiIeniz ve yanınızda çaIışanIar, sonra iş yaptıkIarınız ve çevreniz size güvensin.

Sakıp SABANCI

Terbay 1954 yılında İzmir'de soğuk demir atölyesi olarak kuruldu. Türkiye'nin sanayi ve ekonomik büyümesine paralel olarak şirketin faaliyetleri genişledi. Firmamız 1972 yılından beri mevcut yerinde faaliyet göstermektedir.

Balkan Makina, 1960 yılından bu yana tekstil ve çıçır makinaları alanında faaliyet göstermekte olup, ilk yıllarda dokuma makinaları, bu makinalara ait yedek parça imalatı üzerine çalışmış, bilhassa son 20 yılda ise, tekstil ve çırçır fabrikalarına pamuk temizleme makinaları imalatı üzerine çalışmaktadır.

BALKAN ÇırÇır

ASMAŞ 1978 yılında Endüstriyel Ağır Sanayi Makinaları imal eden bir tesis olarak faaliyete geçmiştir. ASMAŞ deneyimli teknik kadrosu, 15.000 ton/yıl imalat kapasitesi ile komple tesisler kurmak, proje ve teknoloji üretmek, ağır makine teçhizat imal etmek suretiyle ülke sanayinin kalkınmasında özellikle Demir – Çelik ve Çimento Sanayiinde ÖNCÜ olarak yerini alan firmalardan biridir.

ASMAŞ

Şişeleme sistemlerinde belirgin tecrübesi, 400 m2 kapalı alan üretim tesisleri, makineların tamamını bünyesinde hazırlayabilecek makine parkuru, deneyimli kadrosu ile ARDOLET bu gün anahtar teslimi fabrikalar kuran fabrika konumundadır. Hayalinizdeki tesislerin projelendirilmesi ile başlayan ön teklif hizmetimiz sözleşme aşamasından sonra bir ömürlük beraberliğe dönüşmektedir. Yaptığımız tesislerin ve ürünlerimizin garantili ve garanti dışı servis hizmeti Türkiye’nin her yerine 24 saatte bir telefon ile verilmektedir.

Ardolet Ambalaj

Hgmak, İzmir Gaziemir Sarnıçta bulunan fabrikasında doypack (Zipli-Zipsiz) paket, zarf paket, şekilli paketleri oluşturup, dolumunu yapan ve kapatan tam otomatik yatay paketleme makinaları üretimi, hazır paket dolum makineleri,ambalaj ekipmanları, çıkış bantları, elevatörler ve nakil bantları gibi paketleme sürecine yardımcı ekipmanların imalatı, servis ve bakımını yapmaktadır.

HGMAK

GİMAS olarak, yaşadığımız coğrafyanın yapısal gereksinimlerini ve Türkiye’nin global imalat ve montaj sektöründeki rolünün ne olduğunu biliyoruz. Yurt içinden ve yurt dışından gelen ve gelecek olan bütün projelere cevap verebilecek uluslar arası standart belgelerine sahibiz. Bütün hizmetlerimizi kaliteden asla taviz vermeden, dünya standartlarına uygun olarak yerine getiriyoruz. Yetişmiş ve deneyimli ekibimizle dünyanın her yerinde imalat ve montaj organizasyonları yapabilmekteyiz.

GD TEKNİK

Eldor Elektronik Ve Plastik Malzemeleri Üretim Ve Ticaret Limited Şirketi, ateşleme bobinleri, motor kontrol üniteleri ve iyonik akımların analizine dayalı ateşleme yönetim sistemleri, hibrit ve elektriksel uygulamalar için elektrik sistemlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde dünyada lider konuma sahip Eldor Group’a ait bir Türk şirketidir.

ELDOR